Pia Mancini and her colleagues want to upgrade democracy in Argentina and beyond. Through their open-source mobile platform they want to bring citizens inside the legislative process, and run candidates who will listen to what they say.
Er liggen zoveel kansen om tot meer inspraak en dus tot meer democratie te komen in het tijdperk van digitale communicatie. Natuurlijk zijn er ook veel obstakels maar de kansen zijn enorm en de democratie kan wel een stevige doorontwikkeling gebruiken.
In software blijven we nooit hangen in een 1.0 versie. Maar blijkbaar hebben we met onze bestuurlijke vormen de neiging dat wel te doen. Vind het absurd dat projecten zoals die van Pia niet meer ondersteund wordt door democratische landen. De democratie zoals we dat nu over het algemeen belijden is verre van perfect.
Link: Pia Mancini: How to upgrade democracy for the Internet era
0