Demissionair premier Rutte heeft op de klimaattop in Glasgow opgeroepen tot “actie en uitvoering” van alle klimaatplannen.
Bron: NOS
Een kabinet onder zijn leiding moest voor het gerecht gedaagd worden om in actie te komen. En toen ze verloren zijn ze in hoger beroep gegaan. Z-e-v-e-n (7) jaar lang hebben ze onder leiding van Mark het nakomen van het klimaatakkoord aangevochten. En na het verlies bij de Hoge Raad kwamen ze onder protest schoorvoetend met halve maatregelen en noodverbanden in actie. Om uiteindelijk nog steeds niet het gestelde doelen te halen. Plus 8.3 miljard per jaar aan steun voor fossiel en plannen om te boren in de Waddenzee.
Wat als politiek niet oprecht en eerlijk is? En woorden slechts loos zijn? Hoe kunnen we dan überhaupt iets verwachten van zo’n klimaattop?
1