in Alles komt goed

Lotsbestemming

Uitzicht vanuit voorruit auto met uitzicht op het spoor van metro 53 op een sort grasdijk. Daarvoor wat containers op het parkeertereintje van het pompstation. De lucht is gevuld met dreigende wolken.
Het uitzicht tijdens mijn pauze
Tijd:240328 – 15:53
Locatie: 52°18’47.718”N 4°58’58.398”E
Hoogte:-1,32m
Richting:5,005 (magnetisch noorden)

Vandaag nam ik in de metro omdat het regende en viel het me voor het eerst op dat er een pompstation was met snelladers langs het spoor.

In de middag stond ik op diezelfde plek aan de lader :) En even voor de duidelijkheid, ik bepaal niet waar ik kom te staan, dat doet de centrale aan de hand van de ritjes die ik had en krijg. Hoe noem je zo’n toevalligheid? Stond het in de sterren geschreven? Was het ons lot?

Oh ja, vandaag ook mijn eerste boze passagier. Of beter gezegd wanhopige. Meeste hebben natuurlijk al veel te dragen in het leven en dan is het helemaal niet raar dat het soms overloopt. De situatie in de bus was blijkbaar de spreekwoordelijke druppel. Gelukkig kwamen we er samen redelijk uit en aan het van de rit was het weer oké.

5
Soort van gedagboekt op

Webmentions

  • Cruise control

    […] Pauze langs metro 53, die ik steeds minder en minder neem. […]

  • Wat vind jij?

    Reageer

    Wil je reageren via je eigen site? Zet een link naar deze post in je eigen post en dan komt het automagisch hier terecht. Heb je geen webmention functionaliteit vul dan de link naar je post hieronder in (meer uitleg op Indieweb.org).