Gered! Wachtend op de kinderen die een feestje vieren bij Ajax.Op weg naar AmelandGaat spannend worden of we de boot halen.PlaspauzeMaan in zichtBijna in Leeuwarden
Open Document Format Hoe worden we het beste jongetje van de klas? Door ons meer en meer goen te maken in alle uitingen en open standaarden te ondersteunen zonder weerga!. En dus ook gebruik te maken van Open Document Format (ODF). Open Document Format (ODF) is een internationale open standaardenfamilie die de opvolger is van veelgebruikte bedrijfsspecifieke document-
moleskine @ SXSW Interactive 2008 Sketchnotes Mike Rohde heeft een prachtig verslag gemaakt van SXSW. Echt een aanrader.
Gebruikers en co-creatie bij online communities “Op het internet zijn online communities waarmee bijvoorbeeld sociale (Hyves) en zakelijke (Linkedin) netwerken kunnen worden gestart, onderhouden en/of uitgebreid. Het lijkt er op dat na de eerste golf van social media, die wordt gekenmerkt door prosumers, een derde generatie online communities ontstaat die wordt gekenmerkt door niches, targetting en een hoge involvement van gebruikers.”
Stapelbed van roze naar oranje Warming-upWe gaan beginnenResultaat tot nu toe Jongens hebben beide keren de kleur zelf uitgezocht en meegeholpen.