Elfhonderd kilometer vrachtwagens

foto van mijn uitzicht uit het autoraam van een snelweg in Polen tegen de avondschemer aan. Rechter rijbaan gevuld met vrachtauto's en voor mij op de linkerbaan een zwarte personenauto.

Reed een ritje naar Polen. Elke keer als ik in een auto stap waar ook naar toe ben ik onder de indruk van de hoeveelheid vrachtwagens. Maar tijdens deze rit van pak ‘m beet 1100 kilometer was het wel echt absurd. Ze nemen gewoon een hele rijbaan in. Zou graag de statistieken zien van het aantal vrachtwagens die vandaag (deels) mijn route hebben gereden en hoeveel kilometer we dan kunnen vullen. Wat slepen we toch krankzinnig veel spullen heen en weer.

Vriendelijk

T-mobile is Odido geworden. Dat heeft dus naast een nieuw logo en een nieuw ontwerp van de site en app ook voor nieuwe communicatie gezorgd.

Is wel gek natuurlijk. De cultuur daar is niet ineens anders, maar voelt al wel anders. En zo op het eerste gezicht vriendelijk, duidelijk en zelfs een betere service. Mijn unlimited pakket is ook hier in Polen geldig?

Dat was iets te vroeg gejuicht. In de SMS zijn ze iets uitgebreider. Heb 35GB per maand aan data te verstouwen. Dat gaat lukken.

Op bezoek bij de experts

allemaal kajaks op een rij in vrolijke kleuren met op de achtergrond water en de telecom toren van Wormer

Was vandaag bij de familie Bloem. Leren hoe ik mijn rugsteun van de kajak moet monteren en wat moeren en weitjes proberen te scoren als vervanging voor de lekkende en doorgedraaide.

Elke keer weer onder de indruk van de service. Ze nemen echt de tijd voor je. Ik ben weer wat wijzer en moet gaten gaan boren in mijn kajak. Wat ik liever niet doe :) Benieuwd wanneer ik daar de moed voor heb verzameld.

Herfstbloemen

Ik wordt altijd een beetje depri van de herfst. Hoe het daglicht toch behoorlijk snel minder wordt en kleur langzaam verdwijnt. Om mezelf een beetje op te vrolijken heb ik vandaag alle bloemen die ik tegenkwam gefotografeerd. Voel me gelijk een stuk beter.