in Alles komt goed

Einde van een tijdperk

Schuin van boven gefotografeerd stalen Smeg gasfornuis met 5 pitten. De ovendeur staat open en daar ligt de handleiding op.

Als er iets was wat ik toen echt graag wou, dan was het dit fornuis. Het koste wat maar dan had je ook wat. Een gedegen gemaakte Smeg met 5 pitten en ruimte voor de pannen en potten. Heb er meer dan een decennia met veel plezier op gekookt en in ge-ovend.

En nu gaat hij weg. Op de Zeeburgerdijk wordt er niet meer op gas gekookt maar op inductie. Zal mijn Smegje missen.

Caro poste deze foto op binnen een weggeefgroep en gelijk een reactie. Gelukkig heeft het dus een nieuw thuis gevonden. Dat doet me goed.

0
Soort van gedagboekt op

Wat vind jij?

Reageer

Wil je reageren via je eigen site? Zet een link naar deze post in je eigen post en dan komt het automagisch hier terecht. Heb je geen webmention functionaliteit vul dan de link naar je post hieronder in (meer uitleg op Indieweb.org).