in Alles komt goed

De bal test

Dankzij MyStyle (een nieuw project van EEN) gewezen op een bal die 80 procent wasmiddel zou gaan besparen en mijn was NIET naar zweetsokken laat ruiken (dat deden de vorige ballen).

En dan ligt hij daar eenzaam op de plank bij de Blokker. Ik moest ‘m wel meenemen.
Het principe is hetzelfde. Keramische balletjes maken je was schoon. Ik ben benieuwd of het het waar kan maken. Ik heb tenslotte 2 jongens dus daar is “schoon” wel een uitdaging.

Uiteindelijk geen succes en als ik deze blogpost mag geloven, en die is best wel gedegen opgezet, ben ik gewoon opgelicht en dat voor de tweede keer. Bal(l)en.

0
Soort van gedagboekt op

Wat vind jij?

Reageer

Wil je reageren via je eigen site? Zet een link naar deze post in je eigen post en dan komt het automagisch hier terecht. Heb je geen webmention functionaliteit vul dan de link naar je post hieronder in (meer uitleg op Indieweb.org).