in Alles komt goed

Kaartjes maken

Ik zit sinds begin van dit jaar in de bewonerscommissie van mijn pand Indie 2. Al zolang ik hier woon (10 jaar) zijn er plannen om te renoveren. Dankzij nieuwe regels en wetten en het compenseren van debacles van andere woningbouwverenigingen werd het steeds maar uitgesteld.

Maar nu is het proces toch echt gestart en ben ik aangehaakt om te zorgen dat de bewoners krijgen waar ze recht op hebben.

Vandaag maak ik allemaal “communicatiemiddelen” voor de 2e bewonersavond zodat wij meer inzicht krijgen in wat bewoners willen en zij ons makkelijker kunnen vinden.

En ik kan mijn knutsel en design spieren weer eens een beetje flexen ;)

0
Soort van gedagboekt op

Wat vind jij?

Reageer

Wil je reageren via je eigen site? Zet een link naar deze post in je eigen post en dan komt het automagisch hier terecht. Heb je geen webmention functionaliteit vul dan de link naar je post hieronder in (meer uitleg op Indieweb.org).