in Alles komt goed

Creativiteit

Je hoort vaak dat mensen zeggen dat ze niet creatief zijn. Maar creativiteit is een menselijke basiseigenschap en verweven in alles wat we doen.

Enige verschil met de mensen die er voor kiezen om hun creatieve talent in zichzelf te onderzoeken is dat ze het bewuster, meer en explicieter gebruiken. Zoals iedereen die zijn talent verdiept.

De maker van The Oatmeal introspecteert1 zijn 10 jaar stripverhalende creativiteit. En dat doet ie met een flinke dosis humor, veel inzicht en natuurlijk waanzinnige strips.

Voor mij is het een feest van herkenning en een hart onder de riem voor als ik weer eens de weg kwijt ben in mijn creativiteit.

0

  1. is dat een woord?

Soort van gedagboekt op

Wat vind jij?

Reageer

Wil je reageren via je eigen site? Zet een link naar deze post in je eigen post en dan komt het automagisch hier terecht. Heb je geen webmention functionaliteit vul dan de link naar je post hieronder in (meer uitleg op Indieweb.org).